| پنج شنبه 16 مرداد 1399 |
کنترل پنل کاربری
نام کاربری
رمز عبور
کد امنیتی
  تعاوَنُوا عَلَي البِرِّ و التَّقوي  ولا تَعاوَنُوا عَلَي الإثمِ و العُدوانِ * در نيكوكاري و پرهيزكاري يكديگر را ياري كنيد و در گناه و تجاوز ، به يكديگر    ياري نرسانيد * مائده ، آيه ۲ .

راه اندازی کانال تگرام
1395/04/06

همکاران و دوستان گرامی ، تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 4 درراستای اطلاع رسانی سریع و آسان اقدام به راه اندازی کانال اختصاصی در تلگرام نموده است که شماعزیزان می توانید به راحتی بسیاری از اخبار مهم سایت رااز این طربق دریافت نمایید.

کاربران محترم می توانند از طریق ارسال کلمه Tmaskan4@ در تلگرام خود در این کانال عضو شده و نیز دیگر همکاران را دعوت نمایند.
لازم به یادآوری است که نرم افزار تلگرام حتما بایستی بروز رسانی شده باشد.
هم چنین اعضایی که از سایر نرم افزارهای ارتباطی مثل واتساپ ، وایبر و غیره استفاده می نمایند، می توانند از طریق آدرس زیر کانال تعاونی را دنبال نمایند :
https://telegram.me/Tmaskan4 

هم چنین اعضا محترم پروژه های در حال ساخت می توانند پس از واریز مبالغ اقساط خود به حساب تعاونی از فیش و رسید بانکی خود عکس گرفته و از طریق لینک موجود در تلگرام برای تعاونی ارسال نمایند.
برای انجام این کار پس از عضویت در کانال تعاونی مسکن در تلگرام روی نام کانال در بالای صفحه کلیک کرده و در قسمت Info  روی گزینه Info Tmaskan4 @
بزنید و ازگزینه send message فیش های خودرا ارسال نمایید. باتشکرخانه Untitled 2
در صورت نقل مطلب از این سایت، لازم است پیوند به صفحه منبع ارجاع شود
کلیه حقوق این سایت متعلق به تعاونی مسکن آموزش و پرورش ناحیه 4 اصفهان می باشد - ©2015

طراح و برنامه نویس :گروه نرم افزاری آرین(ابراهیمی)

www.ariansoftware.irTop